biuro@eureka.olawa.pl
+48 534 09 7777

NA UKOŃCZENIE SZKOŁY W 3 LATA DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM! (2)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH „EUREKA” W OŁAWIE-NAJLEPSZA OFERTA EDUKACYJNA

Jeśli chcesz zmienić swoją dotychczasową pracę na lepszą, a brakuje  Ci średniego wykształcenia,  nasza szkoła będzie idealnym rozwiązaniem.

Ucząc się w naszej szkole masz szansę na zdobycie średniego wykształcenia, nie rezygnując z prac i codziennych obowiązków, ponieważ nauka prowadzona jest w systemie zaocznym (sobota- niedziela) co 2 tygodnie.

Do Liceum Ogólnokształcącego dla „Eureka” w Oławie mogą zapisać chętni od 16 roku życia, którzy mają ukończoną ośmioletnią szkołę podstawową, gimnazjum lub szkołę zawodową. O przyjęciu decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Każdy z naszych słuchaczy otrzyma bezpłatnie zaświadczenie do ZUS, MOPS i innych instytucji oraz legitymację szkolną.

Nasza szkoła realizuje podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej, dzięki czemu będziesz mógł przystąpić do egzaminu maturalnego i otrzymać świadectwo dojrzałości.

Gwarantujemy naukę ze wspaniałymi nauczycielami, którzy przekażą Ci niezbędną wiedzę  oraz miłą i przyjazną atmosferę.

Nasza szkołą zadba o Twoją przyszłość oraz pomoże podnieść Twoje kwalifikacje.

 

Zapisz się w sekretariacie szkoły: ul. Żołnierzy Armii Krajowej 21 w Oławie (budynek szkoły podstawowej nr 1), wypełnij nasz formularz na stronie internetowej www.eureka.olawa.pl lub zadzwoń   534 09 7777.

ZAPRASZAMY!